KIKA nábytok

KIKA je najväčší obchodný dom s nábytkom a bytovými doplnkami na Slovensku. Ponúka širokú škálu produktov od slovenských, ale i svetových výrobcov.

Sortiment nábytku KIKA ponúka zákazníkove kompletné riešenie od navrhnutia interiéru až po celkovú realizáciu. Svetoznáma značka s dobrým menom si vybudovala rešpekt a ponúka odborníkov, ktorý Vám navrhnú moderný interiér podľa Vašich predstáv.

KIKA nekončí svoj full servis len pri samotnom nábytku. Svoje pole pôsobnosti rozširuje aj do oblasti interiérových doplnkov až do finálneho vzhľadu. Ponuka služieb je naozaj prvoradou vizitkou spoločnosti a KIKA nábytok nie je iba obyčajným kusom dreva.

Kuchyne, jedálne, spálne, detské a študentské izby, matracové štúdio, obývacie izby, bytové doplnky, to všetko nájdete pod jednou strechou. Najväčší výber, nízke ceny, kvalitný servis, vaše želania a potreby sú tu prioritou.

Najnovšie trendy naznačujú, že bývanie zaujíma v rebríčku hodnôt čoraz významnejšie miesto. Vstup spoločnosti Kika na európsky vzrástol konkurenčný boj predajcov nábytku, kde vedúce pozície zatiaľ zaujímajú spoločnosti IKEA a Sconto nábytok. Dúfajme, že tento konkurenčný boj bude prínosom pre zákazníkov.

Leave a Reply

IKEA nábytok
EUROPA MÖBEL nábytok