Kancelársky nábytok

Dnes sú nároky na kancelársky nábytok hlavne v oblasti funkčnosti a designu. V kancelárii trávia zamestnanci množstvo času a vývoj kancelárskych stoličiek sa posúva stále dopredu. Aj keď tento typ nábytku sa vyrába vo veľkých sériach, výber je naozaj široký či už po stránke materiálov alebo designu. Nič z toho však nemá zmysel pokiaľ sa práve vám nesedí na vašej stoličke pohodlne. Preto netreba podceňovať radu, že kancelárske stoličky ( ale aj ostaté stoličky ) sa oplatí najskôr vyskúšať

Ako vyzerá správna kancelárska stolička?

V prvom rade si treba ujasniť kto na nej bude sedieť. Iná stolička bude pre manažéra a iná pre účtovníka. Vždy ale platí, že stolička musí umožňovať nastaviť výšku a operadlo. Hojdací systém, kolečká alebo prispôsobovanie sa vášmu telu berieme ako nadštandart, ale v súčasnosti ho ponúka aj množstvo stoličiek nižšej triedy. Poťahový materiál by mal byť priedušný a ľahko udržiavateľný. Kancelárska stolička sa zväčša vyrába z kovu alebo plastu. Pri výbere kovových koliečok treba zvážiť povrch na akom bude stolička umiestnená. Je nepríjemné, keď vám kancelárske stoličky poškrabú parkety alebo podlahu.

Pracovní stoly

Pracovný stôl je veľmi individuálna vec. Každý však potrebuje priestor, pevnosť a pohodlnosť. Nie je preto naškodu vybrať výškovo-nastaviteľný pracovný stôl.

Farby

Trend udáva svetlé farby a odtiene aby sa upevnila v kancelárii vzdušnosť a pohoda. z Materiálov prevláda kombinácia dreva a kovu. Cieľom je vytvoriť príjemné pracovné prostredie, ktoré nikdy nestratí náladu.

Leave a Reply

Detský nábytok
Kuchynský nábytok