Detský nábytok

Detská izba musí byť vhodná na nespočetné množstvo funkcií. Je to miesto na hranie, na spanie, na odpočinok, na učenie a často je to celá rozprávková krajina medzi štyrmi stenami. Nevyhnutnosťou je stále a vždy bude dostatok priestoru. Úložný priestor by mal byť prispôsobený tomu, že sa jedná o detskú izbu. Nemusí to byť zrovna nábytok na mieru. V dnešnej dobe sa už počíta s tým, že deti potrebujú nábytok prispôsobený ich výške. Deti majú množstvo hračiek, ktoré sa niekedy striedajú častejšie ako módne hity. Obľúbené je riešenie cez úložné krabice, priestor pod posteľou a rôzne druhy šuflíkov.

Detská posteľ

Určite nemusíme hovoriť o tom aké je dôležité aby vaše dieťa malo kvalitný spánok. Treba dbať na výber matrace, posteľného prádla, vankúša ako aj orientácie postele a vzduch v izbe.  Netreba robiť žiadne veľké experimenty, poraďte sa s odborníkom a svoju energiu vložte do ostatných častí nábytku.

Stôl a stolička

Časy keď bolo nevyhnutné sa prispôsobovať nábytku sú už časy minulé. Nábytok je tu pre vás, nie naopak. Stôl môže mať výškovo nastaviteľné nohy, pracovná doska sa môže naklápať podľa potreby. Nepočítajte so stolom ako s ďalším úložným priestorom. Je to miesto kde by nemalo byť nič roztpylujúce pozornosť a pôsobiť nepohodlne. Stolička by mala rásť spolu s deťmi. Nutnosť je operadlo a područky. Otázky ohľadom hojdacích stoličiek, s kolečkami alebo bez atď. treba riešiť individuálne. Ako aj pri iných, aj pri zariaďovaní detskej izby platí: kvalita by mala byť na prvom mieste.

Leave a Reply

EUROPA MÖBEL nábytok
Kancelársky nábytok